scorecardresearch

İnanılmaz Teknolojik İcat

112 izlenme
Kategori Teknoloji
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
MIT de araştırmacı bir grup dinamik olarak düzeni değiştirerek kullanıcı arayüzleri oluşturmak için yeteneği ile bir Maddi Kullanıcı Ara birimi (TUI) bir prototip geliştirdi. Adını, ızgara gibi şekil-değiştirme ekranın üstüne inşa edildi, sistem kimliği. Biz nesneler ile etkileşim edebiliyoruz yolları mantıksal kısıtlamaları ile sezgisel bir arayüz oluşturmak için algıladıkları şekilde faydalanmak olabiliyor.

Dinamik fiziksel kısıtlamaları ile kullanıcılara rehberlik ederek kısıtlamak ve tahrik yoluyla manipüle, şekil değişikliği ile mantıksal etkileşimler (affordances) önermek için görsel geribildirim sağlamak: etkileşim aracılık amacıyla, araştırmacılar için üç farklı şekillerde şekil değiştiren görüntüler kullanmayı planlıyorsanız Fiziksel nesneler.

Dinamik kazanımları, kısıtlamaları ve pasif nesnelerin harekete geçirilmesini sağlayan bir rahatlama (2.5D) şekil ekran - bu teknikleri ve etkileşimleri araştırmak için, araştırmacılar INFORM sistemi geliştirdi. Mevcut şekli görüntüler hala ölçek ve maliyet sınırlı kalması Unutmayın ki, bu yüzden bu alanda daha fazla araştırma ilham olabilecek bir kıvılcım olarak bu projeyi gözlemlemek.
Etiketler